22 Şubat 2016 Pazartesi

BABY SHOWER PASTASIMerhabalar, yine uzun bir ara yine yeni bir pasta; Deniz Hanımın doğum öncesi düzenlediği Baby Shower partisi için hazırladığım pasta ile karşınızdayım.Deniz Hanım, 2 katlı üst katında çok açık bir yeşil ve bebeğin adı, alt katında da yine uçuk bir pembe ve bebek eşyalarının olduğu bir pasta istedi. Esasen bu pasta kendisinin internette beğendiği bir kaç pastanın bir araya getirilmesiyle oluştu diyebilirim. Pastayı götürdüğüm güne kadar bebeğin adına karar veremedikleri için ben de isim çerçevesine böyle esprili bir şey yazmayı düşündüm.


Bu ilk keskin kenar ve 2 katlı pasta deneyimimdi ve yaparken çok heyecanlanmıştım. O yüzden şimdi bakıyorum da, yer yer düzgün olmayan kısımlar var. Tabii bunu bugun görebiliyorum, o zaman farketmemiştim. Pastayı yapalı o kadar uzun zaman oldu ki bebiş geldi, aylar geçti ben ancak yayınlayabiliyorum. Ada bebişe Allah analı babalı büyütsün diyorum, yeni pastalarda buluşmak üzere...

15 yorum:

 1. Ellerinize sağlık cici mi cici bir pasta olmuş, alt kattaki elbiselere bayıldım;))

  YanıtlaSil
 2. Pastel renkler bebek pastalarında çok güzel oluyor, elinize sağlık.

  YanıtlaSil
 3. Evet gerçekten ara uzun oldu ama yine bir sanat eseri çikmis ortaya.

  YanıtlaSil
 4. ellerinize sağlık çok güzel gözüküyor

  YanıtlaSil
 5. Ellerinize Sağlık :)) Çok Güzel Olmuş :))

  YanıtlaSil
 6. Çok güzel olmuş.Konsept ile renk uyumu da çok hoş ♥

  YanıtlaSil
 7. Mükemmel ellerinize sağlık,emeğiniz ve titiz çalışmanıza bayılıyorum .

  YanıtlaSil
 8. Sanat esiri gibi pastalar, insan yemeye kıyamaz bunu...

  YanıtlaSil
 9. Çok güzel olmuş ellerinize sağlık :)

  YanıtlaSil
 10. Ellerinize sağlık Pasta Caddesi, pastalarınızın hepsi muhteşem, bu da ayrı bir güzel olmuş. İnsan kesmeye kıyamaz :)
  Ben de ufak ufak pastacıklar kurabiyecikler yapıyorum. Tabi daha çok öğreneceğim şey var. Ne güzel oldu keşfettim bloğunuzu, takibe aldım. İlginizi çekerse, bloguma da beklerim.
  Kocaman sevgiler.

  YanıtlaSil
 11. Ay çok güzel olmuş. Ellerinize sağlık.

  YanıtlaSil